Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Жашківський район

Тинівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 6 37,5
Самовисування 6 37,5
Політична партія "Наша Україна" 2 12,5
Політична партія "Сильна Україна" 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Бородійчук Леонід Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПСП "Добробут", комірник
2 2 Дишлевий Анатолій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "Добробут", агроном
3 7 Руда Людмила Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Сільська рада, секретар сільської ради
4 9 Тіторенко Зоя Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Тинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
5 14 Гарбар Людмила Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "Добробут", головний бухгалтер
6 16 Гриніна Людмила Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПСП "Добробут", різноробоча
Політична партія "Наша Україна"
1 4 Мороз Олександра Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Наша Україна", тимчасово не працює
2 6 Гоцало Анатолій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", приватний підприємець
Політична партія "Сильна Україна"
1 11 Нагорний Петро Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", ПСП "Добробут", інженер по охороні праці
2 15 Дишлева Галина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Тинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Самовисування
1 3 Волицьвий Сергій Вікторович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, приватний підприємець
2 5 Буряк Валерій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 8 Дерега Ігор Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПСП "Аскольд Агро", інженер
4 10 Деркач Лариса Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Поштове відділення, листоноша
5 12 Ваколюк Раїса Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
6 13 Мостовенко Роман Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"