Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Жашківський район

Соколівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Партія регіонів 6 37,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Кучер Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, головнийлікар
2 7 Шевчук Микола Григорович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 11 Дубчак Петро Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 12 Бутилюк Надія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Виконавчий комітет Соколівської сільської ради, спеціаліст-землевпо-рядник
5 13 Байдаєва Катерина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Виконавчий комітет Соколівської сільської ради, секретар
6 15 Бутилюк Петро Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Ведестат", механік автомобіль-ної колони
Самовисування
1 1 Серветник Наталія Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПОП "Соколівка", головнийбухгалтер
2 3 Бадрак Василь Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", тимчасово не працює
3 4 Батула Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 5 Полишвайко Людмила Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПОП "Соколівка", касир
5 6 Звіздовський Юрій Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Соколівська загальноосвітня школа, вчитель
6 8 Дереневич Василь Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПОП "Соколівка", бригадир тракторної бригади
7 9 Міщенко Олександр Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ПОП "Соколівка", бригадир будівельної бригади
8 10 Міщенко Наталя Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ПОП "Соколівка", бухгалтер
9 14 Байдаєв В’ячеслав Демійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Дрогобицький автокрановий завод, директор з впровад-ження новітніх технологій
10 16 Косенюк Олександр Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"