Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Жашківський район

Нагірнянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 50
Партія регіонів 7 43,8
Політична партія "Наша Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Лучко Оксана Віталіївна 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., педагог-організатор
2 3 Петрук Сергій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Підприємство "О Агро Акмі", менеджер
3 7 Онищук Ольга Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
4 9 Коберник Микола Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Прогрес", водій
5 12 Богач Світлана Степанівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., техпрацівник
6 13 Лавренюк Віктор Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Прогрес", тракторист
7 14 Купчук Світлана Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
Політична партія "Наша Україна"
1 5 Сліпенко Світлана Валеріївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Нагірнянська сільська рада, землеупорядник
Самовисування
1 1 Бойченко Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Газове господарство, спостерігач
2 4 Кулибаба Людмила Анатоліївна 16.01.2012 Освіта вища, позапартійний, Нагірнянська сільська рада, секретар виконкому
3 6 Тернавська Світлана Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Прогрес", бухгалтер
4 8 Панасюк Людмила Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
5 10 Буднік Сергій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Прогрес", обліковець
6 11 Побережець Андрій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Прогрес", спеціаліст з охорони праці
7 15 Сорокіна Наталія Андріївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Побійнянське відділення зв’язку, начальник відділення зв’язку
8 16 Євтушенко Валентина Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Побійнянське відділення зв’язку, листоноша



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Політична партія "Наша Україна"
4 Мартинюк Ніна Петрівна Освіта середня спеціальна, позапартійна, Нагірнянська сільська рада, секретар, 01.11.2010 01.11.2010 18.11.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"