Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Жашківський район

Вороненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Партія регіонів 5 31,3
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Команчук Михайло Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Лікарська амбулаторія, водій швидкої допомоги
2 4 Таран Катерина Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "Відроджен-ня", головний економіст
3 7 Ворона Алла Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
4 8 Сюч Світлана Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кафе споживчого товариства, продавець
5 10 Левченко Віктор Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "Відроджен-ня", головний агроном
Політична партія "Сильна Україна"
1 5 Міков Анатолій Валерійович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Вороненськазагальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора школиз навчально-виховної роботи
Самовисування
1 1 Пшінка Тетяна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Вороненська сільська рада, касир
2 3 Раковський Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Лікарська амбулаторія, сторож
3 6 Гладка Надія Єфремівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, ПСП "Відроджен-ня", ветлікар
4 9 Дем’янчук Олексій Петрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПСП "Відроджен-ня", механік току
5 11 Поліщук Ольга Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
6 12 Бенза Федора Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, ПСП "Відроджен-ня", оператор машинного доїння
7 13 Сокоренко Микола Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПСП "Відроджен-ня", комірник
8 14 Білопольська Параска Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дільнична лікарня ветеринарної медицини, ветфельд-шер
9 15 Племенник Ольга Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Лікарська амбулаторія, дільнична медсестра
10 16 Яремчук Олександра Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Виконком Вороненсь-кої сільської ради, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"