Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Жашківський район

Бузівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 88,9
Партія регіонів 1 5,6
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 13 Шевчук Леонід Тимофійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Рибгосп "Гірський Тікич", бригадир-рибовод
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 10 Приймак Леонід Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", САТП-2306, механік
Самовисування
1 1 Ковальчук Сніжана Петрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бузівська амбулаторія, медсестра
2 2 Лавренюк Любов Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бузівський дитячий садок, помічник вихователя
3 3 Мазуренко Ольга Павлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
4 4 Бевз Валентина Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Рибгосп "Гірський Тікич", головний бухгалтер
5 5 Мельничук Валентина Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бузівський дитячий садок, завідуюча
6 6 Лозова Тетяна Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
7 7 Килимник Ніна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бузівська сільська рада, головний бухгалтер
8 8 Куба Алла Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
9 9 Подзерей Раїса Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
10 11 Олійник Анатолій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Рибгосп "Гірський Тікич", бригадир - рибовод
11 12 Ільчук Петро Антонович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Бузівський будинок культури, директор
12 14 Черніченко Ліна Павлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Конельська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
13 15 Ващук Галина Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бузівська сільська рада, бухгалтер
14 16 Марчук Анатолій Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Агро сервіс", директор
15 17 Бродацька Олена Дмитрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бузівська сільська рада, секретар
16 18 Завертана Галина Віталіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бузівська сільська рада, землевпорядник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"