Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Городищенський район

Старосільська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 55,6
Єдиний Центр 3 16,7
Політична партія "Нова політика" 2 11,1
Самовисування 2 11,1
Народна Партія 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 1 Миколаєнко Валентина Павлівна 05.11.2010 Освіта середня, член Єдиного Центру, Городищенське УЕГГ, контролер
2 2 Удоденко Віктор Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, член Єдиного Центру, Городищенське УЕГГ, слюсар
3 7 Мусієнко Ніна Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Смілянський лісгосп, робоча
Народна Партія
1 13 Миколаєнко Катерина Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Старосільська сільська рада, секретар
Партія регіонів
1 4 Артеменко Лідія Іванівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Городищенська РТМО, лаборант
2 5 Милокост Олена Данилівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Старосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 6 Галенко Ганна Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Черкаський краєзнавчий музей, зав відділом
4 9 Цимбал Людмила Федорівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Старосільський відділ звязку, начальник
5 10 Вешемірська Вікторія Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Черкаська птахофабрика", технік з обліку
6 14 Пуш Леонід Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, РВ ГУМНС м. Городище, заступник начальника
7 15 Гарань Алла Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Городищенський територіальний центр, соціальний працівник
8 16 Лялько Ольга Микитівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Городищенський територіальний центр, соціальний працівник
9 17 Гаркуша Лідія Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Городищенський територіальний центр, соціальний працівник
10 18 Мусієнко Людмила Андріївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Старосільська сільська рада, нічний вартовий
Політична партія "Нова політика"
1 11 Зенкова Катерина Павлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Нова політика", пенсіонер
2 12 Цуран Валентин Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Нова політика", Закревське лісництво, пасічний
Самовисування
1 3 Лисенко Олег Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Черкаське обленерго, електромонтажник
2 8 Оніщенко Наталія Яківна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ"Берізка", завідуюча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"