Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Городищенський район

Орловецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 50
Самовисування 9 45
Політична партія "Нова політика" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Курінний Микола Дмитрович 07.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Лисаченко Валентина Миколаївна 07.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ "Сонечко", завідуюча
3 3 Скрипченко Михайло Олександрович 07.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Птахофабрика "Орловецька", працівник
4 6 Гергель Лариса Максимівна 07.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орловецька сільська рада, бухгалтер
5 7 Харахордіна Ганна Євтихіївна 07.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
6 8 Темненко Яна Анатоліївна 07.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 10 Харахордіна Наталія Миколаївна 07.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Городищенський територіальний центр, соціальний працівник
8 11 Осадча Валентина Володимирівна 07.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Орловецька амбулаторія, завідуюча
9 14 Лебідь Лариса Василівна 07.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ "Сонечко", вихователь
10 19 Чорнобривець Людмила Василівна 07.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Агрорось", працівник
Політична партія "Нова політика"
1 4 Горідько Людмила Іванівна 07.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Нова політика", Орловецька сільська рада, секретар
Самовисування
1 5 Будкова Зоя Іванівна 07.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ДНЗ "Сонечко", молодший вихователь
2 9 Розломій Сергій Дмитрович 07.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 12 Стеценко Віталій Володимирович 07.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 13 Лозова Ольга Василівна 07.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Орловецький відділ звязку, листоноша
5 15 Товстопят Микола Андрійович 07.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Лаванда", робочий
6 16 Тепла Ольга Григорівна 07.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 17 Ночовний Олег Якович 07.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Мостобуд", робочий
8 18 Бойко Ольга Іванівна 07.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватне підприємство, продавець
9 20 Смірнов Микола Анатолійович 07.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"