Результати виборів депутатів ради

 Волинська область Луцький район

Гіркополонківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Зайчук Микола Ксенофонтович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
2 2 Присяжнюк Володимир Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Свято-Михайлівська церква, настоятель
3 3 Хомилюк Анатолій Тарасович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
4 4 Пась Степан Феодосійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Автогазцентр", директор
5 5 Сковорода Юрій Ігорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Асоціація молодих політологів і політиків, керівник інформаційно-аналітичного відділу
6 6 Савчук Віталій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Головне управління статистики у Волинській області, головний спеціаліст, юрисконсульт
7 7 Невмержицький Ігор Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
8 8 Лесюк Ніна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Гіркополонківська сільська рада, секретар
9 9 Лозинський Ярослав Юрійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
10 10 Демчук Руслан Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ"Техноторг-Дон", механік
11 11 Федонюк Петро Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
12 12 Захарчук Андрій Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Гнідавський цукровий завод", начальник цеху
13 13 Симонович Ніна Леонідівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління праці і соціального захисту населення Луцької РДА, головний спеціаліст
14 14 Чайка Леонід Павлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ"Гнідавський цукровий завод", машиніст тепловоза
15 15 Романюк Юрій Феодосійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
16 16 Ворошилюк Михайло Федорович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ"Пусконалагоджувальне управління", водій
17 17 Денисюк Світлана Григорівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Будинок побуту, завідуюча
18 18 Задерей Василь Антонович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ"Волиньобленерго", електромонтер
19 19 Канцедал Олена Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гікполонківська сільська рада, землевпорядник
20 20 Сокол Анатолій Микитович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"