Результати виборів депутатів ради

 Вінницька область Барський район

Чемериська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 8 50
Українська республіканська партія 4 25
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 18,8
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Лукянова Оксана Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, с.Чемериське, помічник бухгалтера
2 7 Долина Тетяна Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чемериська загальноосвітня школа, вчитель англійської мови
3 10 Палевський Микола Борисович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
4 11 Бородін Валентин Антонович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 12 Фурман Микола Антонович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 13 Вирстюк Василь Якович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, лісництво м.Бар, лісник
7 15 Гуменюк Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
8 16 Григорчук Наталія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чемериська загальноосвітня школа, вчитель початкових класів
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 2 Коваль Микола Леонтійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, машинобудівний завод, м.Бар, електрик
2 4 Коваль Петро Леонтійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, автомобільний технікум м.Бар
3 5 Костюк Інна Мічеславівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чемериська сільська рада, касир-рахівник
Українська республіканська партія
1 6 Рощук Галина Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чемериська сільська рада, секретар
2 8 Шепель Алла Леонідівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ВЗ с.Чемериське, начальник
3 9 Стаднік Катерина Борисівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
4 14 Степанкевич Анна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, клуб с.Шершні, завідуюча
Самовисування
1 3 Присяжний Микола Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"