Результати виборів депутатів ради

 Івано-Франківська область м Яремче

Микуличинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Юганюк Роман Олексійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Охоронець ООО "Санта", охоронець
2 2 Мироняк Андрій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Яремчанський МВ УМВС інспекторвнут рішніх справ з виправних робіт, інспектор внутрішніх справ з виправних робіт
3 3 Симчич Віктор Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Івано- Франківський загін воєнізованої охорони, стрілець в Івано- Франківському загоні воєнізованої охорони
4 4 Кузьмич Микола Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
5 5 Цюпа Наталя Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління ПФ в м. Яремче, начальник
6 6 Стефанюк Галина Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
7 7 Гуцуляк Павло Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
8 8 Мельник Мирослава Іванівна 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Микуличинська сільська рада, спеціаліст I категорії
9 9 Скірчук Василь Петрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
10 10 Мотрук Руслан Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
11 11 Стефурак Василь Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
12 12 Мироняк Юрій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КНПП, начальник
13 13 Стефурак Юрій Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Женецьке лісництво, майстер з охорони природи
14 14 Мироняк Василь Іванович 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, КНПП Яблуницьке ПОНДВ, майстер охорони природи
15 15 Григорчук Василь Петрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Ямнянське лісництво, майстер з охорони природи
16 16 Бакайчук Михайло Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Навчальновиробничийкомбінат, майстер виробничої їзди
17 17 Лейб’юк Михайло Петрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
18 18 Томашевська Оксана Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Микуличинськасільська рада, діловод
19 19 Попович Роман Юрійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Поляницьке лісництво, майстер лісу
20 20 Буратчук Юрій Петрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
21 21 Попович Петро Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КНПП, заступник начальника
22 22 Калинчук Тарас Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
23 23 Юркевич Ростислав Васильович 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Підприємець Юркевич В.В., найманий працівник
24 24 Вередюк Юліан Юрійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КНПП, майстер дільниці лісокористування
25 25 Мироняк Богдан Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
26 26 Андрійків Богдан Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кремінецьке лісництво, лісничий
27 27 Куртяк Юрій Юрійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Підліснівське лісництво, майстер з охорони природи
28 28 Дожук Мар’яна Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Татарівська СЛА, медична сестра
29 29 Кулик Людмила Богданівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
30 30 Полінка Марія Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Готель "Водос пад", покоївка



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"