Результати виборів депутатів ради

 Волинська область Ковельський район

Козлиничівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Народна Партія 7 43,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Климчук Поліна Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СТзОВ "Заповіт", директор
2 3 Оксенюк Руслан Петрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТзОВ "Заповіт", тваринник
3 5 Яцків Петро Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТзОВ "Заповіт", водій
4 7 Дмитрук Анатолій Олександрович 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СТзОВ "Заповіт", головний агроном
5 8 Вовчик Микола Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СТзОВ "Заповіт", бригадир
6 13 Семенюк Алла Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, магазин ТПП с. Луківка, продавець
7 14 Роїк Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТзОВ "Заповіт", механізатор
Самовисування
1 2 Бортнічук Ганна Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Козлиничі, молодша медсестра
2 4 Потолкова Ольга Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Ковельська філія Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", листоноша
3 6 Якубук Любов Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
4 9 Шугніло Андрій Костянтинович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Кричевичі, вчитель
5 10 Луценко Василь Григорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Городоцький лісгосп, майстер лісу
6 11 Шкоропад Олена Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Козлиничівська сільська рада, секретар
7 12 Романюк Ольга Степанівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Грив’ятки, завідуюча
8 15 Яцук Людмила Гордіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Будинок культури с. Луківка, завідуюча
9 16 Басюк Іван Васильович 04.11.2010 Освіта середня, член Української Народної Партії, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"