Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Харківський район

Глибоківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 21 95,5
Комуністична партія України 1 4,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 8 Люлькін Анатолій Олександрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 1 Передерєєва Валентина Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Глибоківська медамбулаторія, акушерка
2 2 Тарасенко Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Глибоківська загальноосвітня школа, вчитель
3 3 Любімова Рауза Харисівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
4 4 Осьмачко Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Глибоцька сільська рада, секретар
5 5 Магеррамов Сахіб-Магеррам Огли 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ОПЛ №1, молодша медсестра
6 6 Бобро Андрій Олексійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
7 7 Зубарєва Тетяна Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Глибоцька сільська рада, гол.бухгалтер
8 9 Губіна Катерина Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Глибоцька сільська рада, діловод
9 10 Передерєєв Андрій Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Харківська пожежна частина, водій
10 11 Волошина Марина Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Глибоцька сільська рада, касир
11 12 Кравець Наталія Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
12 13 Ковляшенко Тетяна Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ОПЛ №1, дієт.сестра
13 14 Шевченко Ольга Василівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ОПЛ №1, молодша м/сестра
14 15 Нищета Ніна Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ОПЛ №1, інспектор відділу кадрів
15 16 Козлова Валентина Федорівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ОПЛ №1, молодша м/сестра 1
16 17 Погребняк Тетяна Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ОПЛ №1, старша м/сестра
17 18 Євдокименко Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ОПЛ №1, інженер- Електрик
18 19 Чучук Оксана Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ОПЛ №1, інженер по охороні праці та техніці безпеки
19 20 Криворучко Віра Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ОПЛ №1, старша м/сестра
20 21 Лоза Наталія Яківна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ОПЛ №1, старша м/сестра
21 22 Осипчук Ірина Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ОПЛ №1, сестра –господиня



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"