Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Первомайський район

Суданська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 87,5
Комуністична партія України 1 6,3
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 12 Єременко Анатолій Олександрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Вовчанське сортоопитне господарство, черговий
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 16 Гашутін Євгеній Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", тимчасово не працює
Партія регіонів
1 1 Огурцова Світлана Борисівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Суданська сільська рада, художній керівник Суданського СБК
2 2 Гнітецька Людмила Григорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Суданська сільська рада, директор Суданського СБК
3 3 Костенко Наталя Степанівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Суданська сільська рада, спеціаліст
4 4 Конончук Михайло Павлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
5 5 Водяницька Тетяна Борисівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Суданська сільська рада, секретар
6 6 Шмєльова Раїса Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Первомайський районний терцентр, соц.працівник
7 7 Копа Сергій Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Первомайський відділ освіти, водій
8 8 Лісняк Зоя Віталіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 9 Артеменко Олександр Леонідович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Лозівська дистанція енергопостачання, черговий електромеханік
10 10 Болобан Ігор Павлович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, підприємець
11 11 Аксеньонок Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
12 13 Неплюєва Катерина Георгіївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Укрпошта, листоноша
13 14 Ладигіна Наталя Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
14 15 Доценко Олексій Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, БМУВГ, черговий



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"