Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Нововодолазький район

Знам'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 8 50
Самовисування 6 37,5
Народна Партія 1 6,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 6 Велика Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Знам’янська сільська рада, секретар
Партія регіонів
1 3 Ковратенко Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 4 Карпенко Володимир Ілліч 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 5 Жигилій Володимир Леонтійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Знам’янська сільська рада, иректор сільського клубуд
4 7 Цибульник Василь Григорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
5 9 Васільєв Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
6 11 Корженко Сергій Петрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ “Європейський фонд розвитку", єгер
7 15 Барін Федір Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Жовтневе лісництво, старший майстер
8 16 Власенко Зоя Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 12 Васільєва Лариса Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Геологорозвідувальна експедиція, кухар
Самовисування
1 1 Тарасов Віктор Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ “Харківгаз", слюсар
2 2 Зубрєв Павло Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Начальник Нововодолазького ВДАІ
3 8 Столяренко Віктор Андрійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Виробничо-експлуатаційне підприємство “Держпром", охоронець
4 10 Скорик Юрій Вікторович 10.01.2011 Освіта середня, позапартійний, Федорівське СГ, обліковець
5 13 Вірченко Валентина Володимирівна 10.01.2011 Освіта середня, позапартійна, Федорівське СГ, вагар
6 14 Козуб Інна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, МП "Ялинка", продавець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"