Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Лозівський район

Смирнівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 7 43,8
Партія промисловців і підприємців України 3 18,8
Партія регіонів 3 18,8
Народна Партія 2 12,5
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 6 Хобта Ірина Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Смирнівська сільська рада, спеціаліст
2 10 Лисенко Олександр Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
Партія промисловців і підприємців України
1 1 Гичко Ігор Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 7 Колос Вікторія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 12 Курган Любов Василівна 09.01.2011 Освіта середня, член Партії промисловців і підприємців України, пенсіонер
Партія регіонів
1 3 Харитонова Раїса Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Смирнівська сільська рада, секретар
2 5 Рябуха Олександр Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 16 Коваленко Інна Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Смирнівський ВПЗ, листоноша
Соціалістична партія України
1 4 Мороз Алла Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Смирнівська бібліотека
Самовисування
1 2 Тернова Тетяна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Смирнівська сільська рада, головний бухгалтер
2 8 Хобта Олександр Георгійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЛРУ МНС, водій
3 9 Бойко Микола Павлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
4 11 Жданєй Ольга Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Смирнівський НВК, директор
5 13 Ковальський Ян Григорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 14 Хобта Аркадій Федорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, АК "Харківобленерго", електро-монтер
7 15 Імамвердієв Іман Талиш 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ФГ "Вікторія ", голова



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"