Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Красноградський район

Кирилівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 7 43,8
Самовисування 7 43,8
Аграрна партія України 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Аграрна партія України
1 4 Кандзюба Ганна Антонівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Аграрної партії України, пенсіонер
2 16 Лисенко Володимир Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Аграрної партії України, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 2 Валько Ольга Павлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Кирилівська сільська рада, секретар
2 5 Даниленко Світлана Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ФБУ "Укрбургаз", кухар
3 6 Аксюта Ольга Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Кирилівська сільська рада, землевпорядник
4 8 Свириденко Надія Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 10 Ткаченко Микола Тихонович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
6 14 Кириченко Олександр Олексійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Христщенське УБР, водій
7 15 Литовченко Галина Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Минкін Геннадій Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, ПСП "ім. Щорса", механізатор
2 3 Ткаченко Антоніна Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ФБУ "Укрбургаз", кухар
3 7 Нерушенко Тетяна Євгеніївна 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
4 9 Ткаченко Василь Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПСП "ім. Щорса", механізатор
5 11 Сухина Іван Федотович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
6 12 Забара Анатолій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
7 13 Пркоф’єва Юлія Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ФАБ с. Високе, молодша медсестра



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"