Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Ізюмський район

Червонооскільська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 45
Партія регіонів 6 30
Комуністична партія України 5 25

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 5 Вощаний Анатолій Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Червонооскільська дільниця КП "Компанія "Вода Донбасу", електрик
2 11 Товстокорий Василь Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
3 14 Пушкаренко Володимир Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, КУ Червонооскільський ПНІ, сторожс.
4 16 Цимбалюк Валерій Вікторович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
5 17 Шаля Олександр Петрович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ТОВ "ІОМЗ", голова ради
Партія регіонів
1 2 Рєзнік Лариса Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Харківська дирекція УДТПЗ "Укрпошта", керівник відділення зв’язку с.Червон.оскіл
2 3 Кулибаба Антоніна Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КУ Червонооскільський ПНІ, завідуюча підсобним господарством
3 4 Чипка Валентина Григорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Червонооскільська дільниця КП "Компанія "Вода Донбасу", комірник
4 6 Легуцький Олександр Петрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Червонооскільська дільниця КП "Компанія "Вода Донбасу", інженер-енергетик
5 10 Садовий Олексій Трохимович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Червонооскільська дільниця КП "Компанія "Вода Донбасу", охоронець
6 20 Похвалій Анатолій Андрійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КУ Червонооскільський ПНІ, тракторист
Самовисування
1 1 Федченко Володимир Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Федченко В.В.", керівник
2 7 Садова Ніна Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КУ Червонооскільський ПНІ, лікар-психіатр
3 8 Папірний Віталій Олександрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, КУ Червонооскільський ПНІ, завідуючий харчоблоком
4 9 Гуламов Нізамі Балагусейногли 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Ізюмський державний комбінат хлібопродуктів, водій
5 12 Ляшенко Світлана Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Червонооскільська сільська рада, секретар
6 13 Іванченко Микола Григорович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КУ Червонооскільський ПНІ, інженер з охорони праці
7 15 Шкарупєлий Владислав Олександрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Федченко", пиляр
8 18 Дикань Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
9 19 Бабенко Валерій Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Левківська медична амбулаторія, головний лікар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"