Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Ізюмський район

Студенокська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 75
Партія регіонів 2 12,5
Комуністична партія України 1 6,3
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 15 Сгібнєва Антоніна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 10 Лісняк Інна Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", СТГО Південна залізниця, чергова по з-д станціїї Букіне Південної залізниці
Партія регіонів
1 1 Мирошниченко Любов Григлорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Студенокська НВК, заступник директора Студеноксьої НВК
2 2 Поклонська Світлана Валентинівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Студенокська НВК, вчитель початкових класів
Самовисування
1 3 Савченко Любов Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Відділ соц. Допомоги вдома Ізюмської РДА, завідуюча ВСДВТЦ Ізюмської РДА
2 4 Гончарова Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Управління праці та соц. Захисту населення, соц. працівник
3 5 Шелівальник Сергій Федорович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Студенокський будинок культури, директор будинку культури
4 6 Можаровська Наталія Віталіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Студенокська НВК, кухар
5 7 Разумов Ігор Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
6 8 Заболотний Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Дружківський машинобудівний завод, механік відділу капітального будівництва
7 9 Лобко Галина Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Студенокська сільська рада, секретар Студенокської сільської ради
8 11 Ільяшова Олена Вадимівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Студенокська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, медична сестра
9 12 Іванова Вікторія Леонідівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КП АБ та БТІ Ізюмського району, технік
10 13 Лобко Микола Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
11 14 Ільяшова Галина Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
12 16 Мельник Наталія Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Студенокська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, медична сестра



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"