Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Ізюмський район

Капитолівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 87,5
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 6,3
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 3 Пацера Зінаїда Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", пенсіонер
Партія регіонів
1 1 Гегельський Валерій Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ізюмський Лісгосп, міський
2 2 Теплоухов Володимир Морецович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
3 4 Дудченко Ольга Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Капитолів-ська сільська рада, секретар
4 5 Журавльова Тетяна Павліна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Капитолівська загальноосвітня школа, вчитель початкових класів
5 6 Ісаченкова Юлія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТерцентрІзюмськоїРДА, соціаль-ний робітник
6 7 Лапіна Галина Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДП ДАК“Хліб України"ІДКХП, головний бухгалтер
7 8 Лісняк Людмила Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Капитолів-ська сільська рада, інспектор з обліку
8 9 Солодовнік Надія Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Капитолів-ський ДНЗ, завідуюча ДНЗ
9 10 Костенко Марина Ростиславівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ізюмська районнаЛікарня, сімейний лікар
10 12 Лагоша Людмила Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Капитолівська загальноосвітня школа, психолог
11 13 Васнєцова Світлана Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТерцентрІзюмськоїРДА, соціальний робітник
12 14 Клименко Олександр Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТерцентрІзюмськоїРДА, соціальний робітник
13 15 Клименко Юлія Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Капитолів-ська АЗ ПСМ, медичнасестра
14 16 Злобіна Ірина Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Капитолівська загальноосвітня школа, завгосп
Самовисування
1 11 Кукочка Наталія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Капитолівська загальноосвітня школа, вчитель української мови



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"