Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Ізюмський район

Кам'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Партія регіонів 7 43,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Бережна Марія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Кам’янська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, акушер
2 2 Петренко Іван Тимофійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., оператор газової котельні
3 3 Задніпровська Ольга Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Кам’янське відділення поштового звязку, начальна відділення
4 4 Лєвіщева Ірина Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., робітник
5 5 Найдьонова Ольга Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директори з навчально-виховної роботи
6 9 Короткий Олександр Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "ІВАТ", агроном
7 11 Алдохіна Ірина Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ФОП Алдохіна, приватний підприємець
Самовисування
1 6 Спорник Олександр Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ФОП Спорник, приватний підприємець
2 7 Задніпровський Костянтин Павлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ФОП Задніпровський, приватний підприємець
3 8 Задніпровська Тетяна Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кам’янська сільська рада, секретар
4 10 Перепелиця Микола Олександрович 04.12.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
5 12 Меленець Ніна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ФОП Меленець, приватний підприємець
6 13 Коротка Алла Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Сухо-Камянський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
7 14 Савченко Володимир Ілліч 09.01.2011 Освіта вища, позапартійний, Слов’янський крейдо-вапняний завод, директор
8 15 Савченко Ганна Яківна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПАТ Словянський крейдо-вапняний завод, член наглядової ради
9 16 Дротік Віктор Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
10 Задніпровська Людмила Сергіївна Освіта вища, позапартійна, Кам’янська сільська рада, головний бухгалтер, 01.11.2010 02.11.2010 03.10.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"