Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Золочівський район

Одноробівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 17
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 17

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 7 41,2
Народна Партія 3 17,6
Партія регіонів 3 17,6
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 11,8
Комуністична партія України 1 5,9
Соціалістична партія України 1 5,9

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Бобрицький Іван Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Народна Партія
1 5 Ковшик Людмила Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Амбулаторія сімейного лікаря с. Одноробівка, медична сестра
2 15 Гнатченко Олексій Борисович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ПДПЧ -32, пожежник
3 16 Коваль Наталія Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Головне управління статистики, спеціаліст економіст
Партія регіонів
1 1 Щоткін Сергій Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 8 Дмитерчук Василь Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Альфа", головний Інженер
3 10 Халенко Віталій Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Одноробівський професійний аграрний ліцей, мастер виробничого навчання
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 12 Стогній Лариса Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Одноробівська загальноосвітня школа, вчитель
2 13 Обідник Олександр Петрович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Євротехпласт", охоронець
Соціалістична партія України
1 11 Кузьмін Юрій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ФГ "Альфа", заступник голови
Самовисування
1 3 Гіневська Лариса Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
2 4 Веретільник Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Одноробівський професійно аграрний ліцей, технік
3 6 Гук Світлана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Одноробівська сільська рада, спеціаліст
4 7 Адаменко Наталія Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Одноробівська сільська рада, секретар
5 9 Ярова Наталія Борисівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Амбулаторія сімейного лікаря с. Одноробівка, акушерка
6 14 Обідник Сергій Петрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Петрівське", охоронець
7 17 Требухіна Єва Єгорівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"