Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Золочівський район

Великорогозянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 8 50
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 7 43,8
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Антонян Жора Григорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ "АФ ім. Г.С.Сковороди", завгосп
2 4 Давиденко Віталій Валерійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Золочівське лісництво, майстер лісу
3 7 Лукаш Оксана Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Сковородинівський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
4 8 Голубничий Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ЗАТ "АФ ім.Г.С.Сковороди", завідуючий МТФ №2
5 9 Мартон Іван Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ЗАТ "АФ ім.Г.С.Сковороди", брига-дир тракт.бриг.
6 12 Данило Марія Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Великорого-зянська сільськарада, секре-тар
7 13 Яценко Ігор Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ЗАТ "АФ ім.Г.С.Сковороди", завідуючийПасі-кою
8 15 Овчаренко Іван Володимирович 27.12.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ЗАТ АФ ім. Сковороди, різноробочий
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 2 Твердохліб Микола Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "АФ ім. Г.С.Сковороди", голов-ний агро-ном
2 5 Смиковський Василь Броніславович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПСП"Мрія", дирек-тор
3 6 Гончарова Валентина Миколаївна 14.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Сковородинівський сільський клуб, художній керівник
4 10 Сіромаха Ніна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Поштового відділення села Гуринівка, оператора поштового зв’язку
5 11 Колісник Борис Григорович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
6 14 Самойленко Ольга Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ССТ "Мрія", пода-вець
7 16 Томенко Марія Станіславівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Великорогозянська амбулаторія сімейної медицини, молодшамедсестра
Самовисування
1 1 Мицай Андрій Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ОКЗ "Літературно-меморіальний музей Г.С.Сково-роди", інже-нер по обслуговуван-ню склад-ної комп’ютерної техніки



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"