Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Зміївський район

Шелудьківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 62,5
Комуністична партія України 2 12,5
Партія регіонів 2 12,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 6 Буряк Олена Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ Агрофірма імені Гагаріна, доярка
2 8 Слюсарева Катерина Кузьмівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Шелудьківська Лікарня, медична сестра
Партія регіонів
1 14 Кухлеєв Олександр Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Фізична Особа Підприємець Кухлеєв
2 15 Довбій Володимир Пилипович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 5 Безцінна Ольга Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шелудьківська сільська Рада, спеціаліст по субсидіям
2 7 Бараник Микола Павлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, м.ХарківООО Охорона-Сервіс, охоронець
Самовисування
1 1 Клименко Андрій Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ Агрофірма імені Гагаріна, тракторист
2 2 Голуб Євген Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ Агрофірма імені Гагаріна, робітник
3 3 Сумець Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ Агрофірма імені Гагаріна, водій
4 4 Чорнобай Лариса Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ Агрофірма імені Гагаріна, бухгалтер
5 9 Радькова Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ Агрофірма імені Гагаріна, телятниця
6 10 Мороз Микола Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ Агрофірма імені Гагаріна, майстер-будівельник
7 11 Павленко Катерина Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ Агрофірма імені Гагаріна, економіст
8 12 Підопригора Лариса Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Шелудьківська сільська бібліотека, бібліотекар
9 13 Яненко Лідія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Шелудьківськасільськарада, секретар
10 16 Швець Петро Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ Агрофірма імені Гагаріна, головний агроном



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"