Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Зміївський район

Соколівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 62,5
Політична партія "Сильна Україна" 2 12,5
Самовисування 2 12,5
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 6,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 11 Пономарьов Віктор Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", Інформаційно-ОбчислювальнийЦентрПівденноїзалізниці, інженер
Партія регіонів
1 1 Лабунський Вадим Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 2 Кукота Віктор Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Зміївськийлісгосп, майстерлісу
3 3 Терещенко Ігор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
4 4 Дахно Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 5 Пальваль Сергій Юрійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерськегосподарствоПальвальЮ.Д., керівник
6 7 Трофименко Людмила Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Соколівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
7 12 Чуйкова Юлія Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Соколівськасільськарада, рахівник-касир
8 13 Пальваль Юрій Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Фермерське господарствоПальвальЮ.Д, директор
9 14 Кривко Валентина Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
10 16 Крамаренко Вадим Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Південназалізниця, упорядникпотягів
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 15 Руденко Віра Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Харківськийцентральнийпоштамп, оператор
Політична партія "Сильна Україна"
1 8 Гузійова Наталія Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Хароківськаобласнатуберкульозналікарня №1, молодшамедичнасестра
2 9 Руденко Ольга Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", СоколівськийБудинок культури, художнійкерівник
Самовисування
1 6 Миргород Ольга Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, станціяшвидкоїмедичноїдопомогиХарквського району, фельдшер
2 10 Бондаренко Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"