Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Зміївський район

Скрипаївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 7 43,8
Самовисування 6 37,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Прощин Людмила Андріївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП Буряк А.І., продавець
2 4 Коробка Петро Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП Коробка П.О., приватний підприємець
3 10 Пуць Ольга Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Скрипаївська сільська рада, бухгалтер
4 11 Кравцова Ніна Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП Коробка П.О., продавець
5 14 Мякінін Євген Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП Скрипаївський учлісгосп, лісник
6 15 Петров Олег Ігорович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 16 Ковтун Роман Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Мохначанське лісництво, лісник
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 7 Проценко Микола Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
Політична партія "Сильна Україна"
1 3 Гончаров Андрій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Харківськагімназія №47, вчитель інформатики
Соціалістична партія України
1 13 Проценко Яна Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Купянська дирекція залізничних перевезень, начальник станції “Скрипаї”
Самовисування
1 1 Павлов Ігор Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Скрипаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель історії
2 5 Малюк Наталія Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Скрипаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель початкових класів
3 6 Бурейко Тетяна Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Скрипаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель фізики
4 8 Миндар Олексій Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Комсомольська виробнича дільниця КП “Надія - 2", бригадир
5 9 Маковецький Валерій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 12 Єпік Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Шебелинська ВПГКН-15 ДПЧ, пожежник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"