Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Борівський район

Ізюмська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 56,3
Самовисування 3 18,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5
Політична партія "Сильна Україна" 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Корх Віктор Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 5 Шестопалов Леонід Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
3 7 Яцків Світлана Григорівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП "Репко Віра Миколаївна", продавець
4 10 Карпенко Наталя Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 11 Гонтар Володимир Єгорович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 12 Голоха Віктор Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 13 Максименко Віктор Єгорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дружелюбівська загальноосвітня школа, вчитель фізичної культури
8 15 Жалдаков Володимир Петрович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 16 Сердюк Микола Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Зодіак", голова
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Циганко Олена Євгенівна 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Ізюмський ощадбанк, касир
2 6 Боровик Оксана Юріївна 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Ізюмська сільська рада, спеціаліст-землевпорядник
Політична партія "Сильна Україна"
1 8 Шевченко Ольга Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ізюмська сільська рада, головний бухгалтер
2 9 Сахнюк Наталя Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Ізюмська сільська рада, секретар
Самовисування
1 2 Бородіна Вікторія Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Ізюмський сільський клуб, техпрацівниця
2 4 Тарасова Алла Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 14 Давидюк Олександр Вікторович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Борівська тепломережа, оператор газової котельні



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"