Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Богодухівський район

Крисинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 5 31,3
Політична партія "Сильна Україна" 5 31,3
Народна Партія 3 18,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 18,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Наконечний Олексій Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ СП"Родіна", інженер-будівельник
2 5 Вензель Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ТОВ СП"Родіна", вводій
3 8 Овчаренко Павло Єгорович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ТОВ СП"Родіна", керуючий відділом
Партія регіонів
1 1 Задорожня Наталія Андріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ СП"Родіна", зоотех-нік
2 4 Чуб Валентина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сазано-Баланівська загальноосвітня школа, ввчител
3 6 Макаренко Ганна Григорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ СП"Родіна", ббригадир
4 15 Шаламберідзе Важа Шалвович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 16 Коваленко Олександр Вадимович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство "Алєся", голова
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Ольховський Валерій Пилипович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
2 9 Пивоварова Наталія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Максимівська загальноосвітня школа, комірник
3 13 Усик Любов Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Максимівський клуб, прибиральниця
Політична партія "Сильна Україна"
1 7 Колодочко Валентина Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", пенсіонер
2 10 Печаткіна Ірина Юріївна 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Максимівська бібліотека, завідуюча
3 11 Жданюк Надія Антонівна 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Максимівська загальноосвітня школа, організатор
4 12 Задорожня Ольга Дмитрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", підприємець
5 14 Габай Лілія Віталіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Крисинськасільськарада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"