Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Богодухівський район

Івано-Шийчинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 5 31,3
Самовисування 5 31,3
Народна Партія 3 18,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 10 Осадчий Сергій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , СТОВ ім. Ватутіна, тракторист
2 11 Тіліченко Олександр Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , тимчасово не працює
3 12 Потрух Михайло Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Богодухівське лісництво, майстер лісу
Партія регіонів
1 1 Кравченко Юрій Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 5 Ярошенко Яна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Івано-Шийчинська АСМ, медсестра
3 7 Яковлева Тамара Василівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Івано-Шийчинська сільська рада, секретар
4 9 Шуйський Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ ім. Ватутіна, водій
5 16 Огер Ярослав Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Братеницький ФП, завідуючий
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 4 Субота Юлія Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", СТОВ ім. Ватутіна, касир
2 6 Кіхтьов Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", СТОВ ім. Ватутіна, тракторист
Політична партія "Сильна Україна"
1 8 Шуба Валентина Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
Самовисування
1 2 Костенко Анатолій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ ім. Ватутіна, агроном
2 3 Загорулько Тетяна Андріївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП Ольховська Л.О., реалізатор
3 13 Билина Володимир Олександрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ФГ "Шубське", тракторист
4 14 Шуйський Олексій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ФГ "Шанс", голова
5 15 Шульженко Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Богодухівське лісництво, майстер лісу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"