Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Близнюківський район

Самійлівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 56,3
Самовисування 3 18,8
Комуністична партія України 1 6,3
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 6,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 7 Мяло Василь Петрович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 1 Збудчак Василь Григорович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", Придніпровська залізниця, майстер дільниці
Партія регіонів
1 2 Черненко Ірина Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Самійлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., оператор газової котельні
2 3 Петрусь Людмила Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Самійлівська аптека №181, фармацевт
3 4 Белік Олег Олегович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Придніпровська залізниця, машиніст автотреки
4 5 Лабзун Олександр Костянтинович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
5 6 Талдаєва Олена Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ ім. газети Ізвестія, керуюча відділенням
6 9 Ляшенко Анатолій Геннадійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ ім. газети Ізвестія, завгосп механізатор
7 10 Бузівський Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
8 12 Шубний Юрій Олександрович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ “Самійлівський елеватор ", охоронець
9 15 Бабіна Олена Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 8 Попко Олена Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
Політична партія "Сильна Україна"
1 13 Чигрин Тетяна Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Самійлівська сільська рада, секретар
Самовисування
1 11 Косенков Віктор Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ ім. газети Ізвестія, шофер
2 14 Цукан Роман Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ ім. газети Ізвестія, бригадир тракторної бригади
3 16 Пущенко Людмила Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Новоолександрівський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"