Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Чернігівський район

Радянсько-Слобідська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 50
Партія регіонів 6 37,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Фурлетов Володимир Григорович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ “Чернігівриба", водій-продавець
2 3 Мурга Олена Віталіївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 5 Новик Микола Петрович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
4 7 Степаненко Олександр Павлович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ “Чернігівський хлібокомбінат", слюсар
5 8 Ковшун Наталія Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Радянськослобідська сільська рада, секретар
6 11 Черевко Володимир Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КП Чернігівводоканал, майстер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 4 Пархоменко Алла Василівна 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", фізична особа-підприємець
Політична партія "Сильна Україна"
1 14 Літвинова Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Ринок “Нива", продавець
Самовисування
1 1 Коломієць Микола Федосійович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ “Альфа-спецбуд", інженер
2 6 Трухан Петро Олександрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПТО стація Чернігів, оглядач-ремонтник вагонів
3 9 Годун Олексій Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
4 10 Сьома Наталія Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ “Горностай", майстер
5 12 Портна Віталіна Пилипівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
6 13 Соколенко Григорій Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, РКЗАТ “Євротек", майстер
7 15 Федорченко Геннадій Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ “Чернігівське Хімволокно", майстер
8 16 Василенко Олександр Леонідович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ “Телерадіокомпанія “Мікс", директор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"