Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Срібнянський район

Сокиринська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 5 31,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 5 31,3
Соціалістична партія України 5 31,3
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Диндар Оксана Андріївна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , приватний підприємець
Партія регіонів
1 3 Мартиненко Ольга Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП"Сокирин-ське", головнийекономіст
2 4 Назаренко Юлія Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сокирин-ськийагроліцей, заступ-никдиректораз навча-льно-виховноїроботи
3 6 Петренко Ольга Юріївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СокиринськаСільськарада, секретар
4 10 Яременко Ольга Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Сокирин-ськийагроліцей, бухгалтер
5 12 Полковніченко Ніна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Сокирин-Сякийагроліцей, завідуючаїдальні
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 5 Савченко Валентина Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, МузейО.ВересаяСокирин-ськогоагроліце, завідуюч
2 7 Нероденко Олександр Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ"Батьківщина", головнийагроном
3 11 Шульженко Ганна Максимівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
4 13 Гомон Леонід Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Сокирин-ськийагроліцей, робітник
5 16 Криклива Ірина Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сокиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступникдиректораз виховноїроботи
Соціалістична партія України
1 2 Сологуб Ніна Григорівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сокирин-ськаамбула-торія, медичнасестра
2 8 Цехместренко Анна Юріївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сокирин-ськийагроліцей, комендант
3 9 Пальчиківський Борис Павлович 02.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
4 14 Лісовий Василь Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПСП"Сокирин-ське", технік-електрик
5 15 Немцова Наталія Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сокирин-ськасільськарада, бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"