Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Срібнянський район

Подільська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 5 31,3
Соціалістична партія України 5 31,3
Комуністична партія України 2 12,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5
Народна Партія 1 6,3
Соціал-демократична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Лавріненко Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
2 12 Мороз Людмила Миколаївна 08.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, СТОВ “Батьківщина" с.Калюжинці, завідуюча складом
Народна Партія
1 16 Москієнко Сергій Борисович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , управління с/г Срібнянської РДА, завідуючий відділом
Партія регіонів
1 2 Мазило Олександр Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Поділ, вчитель
2 3 Білодід Юрій Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Поділ, вчитель
3 6 Дитюк Сергій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління Державного казначейства у Срібнянському районі, старший казначей
4 10 Желіба Ніна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Виконком Подільської сільської ради, спеціаліст- землевпорядник
5 13 Потапенко Ганна Дмитрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Виконком Подільської сільської ради, головний бухгалтер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 7 Костенко Тамара Павлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
2 15 Желіба Ірина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, с.Поділ фельдшерсько-акушерський пункт, акушерка
Соціал-демократична партія України
1 14 Гамалій Роман Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
Соціалістична партія України
1 4 Бурдай Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, смт.Срібне "Теплокомуненерго", оператор
2 5 Ткаліч Ігор Костянтинович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, смт.СрібнеЦРЛ, водій
3 8 Желіба Микола Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Подільська сільська рада, секретар
4 9 Охріменко Петро Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
5 11 Желіба Людмила Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Срібнянський районний суд, старший секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"