Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Срібнянський район

Гриціївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 5 31,3
Партія регіонів 4 25
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 25
Соціалістична партія України 2 12,5
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 5 Сушко Володимир Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Гриціївська сільська рада, землевпорядник
2 9 Кизим Леонід Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
3 10 Окіменко Валерій Леонідович 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Гриціївська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
4 11 Ковальов Михайло Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Срібнянський відділ освіти, методист
5 14 Якименко Людмила Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Побочіївський фельдшерсько-акушерський пункт, санітарка
Народна Партія
1 4 Лісовий Валерій Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Побочіївський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
Партія регіонів
1 1 Желіба Оксана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гриціївська сільська рада, головний спеціаліст-головний бухгалтер
2 2 Логвіненко Наталія Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гриціївська сільська рада, секретар
3 7 Попсуй Валерій Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 12 Никоненко Надія Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гриціївська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Кіріндась Ярослав Олександрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ"Обрій", шофер
2 6 Савченко Валентина Павлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Гриціївська загальноосвітня школа І-ІІ ст., техпрацівникця
3 8 Мусієнко Олександр Олексійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ"Обрій", заввіділком тракторної бригади
4 15 Сакун Володимир Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ"Обрій", охоронець ставу «Пуста»
Соціалістична партія України
1 13 Гайдук Микола Вікторович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, ТОВ"Обрій", шофер
2 16 Лилка Віктор Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"