Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Срібнянський район

Горобіївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 3 18,8
Партія регіонів 3 18,8
Самовисування 3 18,8
Народна Партія 2 12,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5
Соціалістична партія України 2 12,5
Українська соціал-демократична партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 4 Побідиш Микола Григорович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
2 5 Мостовий Микола Петрович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
3 12 Коваленко Вікторія Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Горобіївська загальноосвітня школа, директор
Народна Партія
1 7 Шульженко Світлана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Свинська сільська рада, головний бухгалтер
2 16 Коваленко Світлана Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Горобіївський фельдшерсько-акушерський пункт, молодша медична сестра
Партія регіонів
1 3 Петрусенко Ольга Андріївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СВК “Колос", економіст
2 11 Яковенко Михайло Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, “Срібнерайагроліс", лісник
3 14 Погибко Сергій Григорович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Горобіївська загальноосвітня школа, вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Денисенко Катерина Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", СВК "Колос", санітар
2 2 Шевченко Віра Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
Соціалістична партія України
1 6 Зуб Борис Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, СВК “Колос", механізатор
2 9 Кошкідько Надія Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Горобіївська сільська рада, землевпорядник
Українська соціал-демократична партія
1 15 Яковенко Ольга Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
Самовисування
1 8 Панченко Надія Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП “Коваленко М.В.", продавець
2 10 Гайдук Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Горобіївська загальноосвітня школа, вчитель
3 13 Квач Сергій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"