Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Прилуцький район

Сухополов'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 56,3
Соціалістична партія України 6 37,5
Партія регіонів 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 5 Кириченко Ольга Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Соціалістична партія України
1 1 Радько Петро Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
2 6 Філозоп Юрій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, фельдшерсько-акушерський пункт с. Сухополова, зав.ФАПом
3 8 Фаттахова Світлана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
4 9 Минко Василь Олександрович 01.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
5 13 Рябоконь Ганна Омелянівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
6 16 Проценко Ганна Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Полов’янський ФП, молодша медсестра
Самовисування
1 2 Матвієнко Ніна Дмитрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сухо полов’янська с/рада, землевпорядник
2 3 Пулінець Наталія Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
3 4 Зінченко Михайло Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, МПП "Янтар", директор
4 7 Кубрак Людмила Григорівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Сухополов’янська с/рада, секретар
5 10 Пшенична Світлана Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сухо полов’янська с/рада, головний бухгалтер
6 11 Валько Ярослав Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, М.Прилуки , податкова міліція, заступник начальника відділу
7 12 Цибенко Юрій Григорович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Агрі-Агро", директор
8 14 Загуменник Любов Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Сухо полов’янський БК, директор
9 15 Недобор Надія Іванівна 09.01.2011 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Агрікор-Холдінг", комірник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"