Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Прилуцький район

Замостянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 75
Соціалістична партія України 3 18,8
Партія регіонів 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 11 Прокопенко Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Сухополов`янська ветеринарна лікарня, лікар-епізоотолог
Соціалістична партія України
1 9 Дякончук Анатолій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, АТУ, водій
2 13 Савченко Віктор Павлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, управління праці РДА, соціальний працівник
3 16 Лепська Лідія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, фельдшерський пункт с. Густиня, завідуюча
Самовисування
1 1 Пушкаренко Лариса Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Замостянська сільська рада, секретар
2 2 Мусієнко Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, ВАТ "Хлібодар", агроном
3 3 Котеленець Любов Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
4 4 Нікітченко Софія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерський пункт с. Замостя, завідуюча
5 5 Лисова Валентина Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
6 6 Губар Вікторія Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Клімьонов Олександр Олександрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, студент
8 8 Бондар Анатолій Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фельдшерський пункт с. Маціївка, завідуючий
9 10 Сорокопуд Юлія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
10 12 Макарук Михайло Андрійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, "АТ ВАТ-Прилуки", машиніст
11 14 Жирош Надія Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фельдшерський пункт с. Маціївка, молодша медсестра
12 15 Павленко Ганна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"