Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Носівський район

Мринська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 56,3
Самовисування 7 43,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Пац Сергій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Мринське управління підземного зберігання газу, слюсар
2 4 Ругаль Станіслав Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 5 Артеменко Олександр Миколайови 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Мринське управління підземного зберігання газу, інженер
4 6 Гергелюк Андрій Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Мринське управління підземного зберігання газу, інженер
5 9 Галюк Ольга Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 10 Сіренко Ніна Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Мринська дільнична лікарня, медична сестра
7 11 Борисенко Юрій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Мринська дільниця Носівського РГГ, слюсар
8 12 Бруханда Оксана Ярославівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Мринське професійно-технічне училище №33, бухгалтер
9 15 Бойко Анатолій Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Мринське сільське фермерське господарство “Полісся", фермер
Самовисування
1 2 Гриценко Сергій Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фізична особа-підприємець
2 3 Товстоліс Михайло Ростиславович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Мринське управління підземного зберігання газу, провідний інженер
3 7 Коцьок Антоніна Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Мринське управління підземного зберігання газу, диспетчер
4 8 Романюта Оксана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Мринський паркетний цех, майстер
5 13 Павленко Олег Віталійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Мринське управління підземного зберігання газу, диспетчер
6 14 Прищепа Анатолій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Мринське управління підземного зберігання газу, електромонтер
7 16 Шиян Ольга Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Мринська сільська рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"