Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Носівський район

Макіївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 50
Партія регіонів 7 43,8
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Пасічник Валентина Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Макіївська сільська рада, секретар
2 4 Тищенко Ганна Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, селянське фермерське господарство “Вікторія", бухгалтер
3 5 Пустовойт Наталія Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Макіївський сільський будинок культури, директор
4 6 Бойко Валентина Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Носівський ТЦ соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, соціальний працівник
5 8 Коровай Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
6 9 Линник Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фізична особа-підприємець
7 11 Могильний Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Макіївська сільська рада, землевпорядник
Політична партія "Сильна Україна"
1 13 Батрак Віктор Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Бордюжа Наталія Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, селянське фермерське господарство “Вікторія", бухгалтер
2 3 Шевчук Тетяна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Макіївська сільська рада, головний бухгалтер
3 7 Звегинцев Євгеній Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, член Української Народної Партії, Київська компанія “Спецбудсервіс", завідуючий складом ГСМ
4 10 Коваль Анатолій Віталійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", селянське фермерське господарство “Вікторія", головний зоотехнік
5 12 Дорогінська Тетяна Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
6 14 Шинкаренко Наталія Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Пустотинський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
7 15 Зінченко Ольга Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, селянське фермерське господарство “Вікторія", економіст
8 16 Карабець Людмила Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, селянське фермерське господарство “Вікторія", бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"