Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Новгород-Сіверський район

Грем'яцька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 55,6
Самовисування 5 27,8
Комуністична партія України 3 16,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Клипко Надія Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Страхова компанія "Оранта", страховий агент
2 9 Мельник Віктор Васильович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Грем’яцька станція швидкої допомоги, водій
3 15 Криловський Леонід Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія регіонів
1 1 Храпач Тетяна Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новгород-Сіверський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), соціальний працівник
2 5 Довбенко Тетяна Анатолівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грем’яцька сільська рада, секретар
3 6 Ткаченко Марія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Грем’яцька сільська рада, директор БК
4 7 Шкалаберда Сергій Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грем’яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
5 10 Очкіна Валентина Степанівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грем’яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
6 11 Єрченко Наталія Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грем’яцьке поштове відділення зв’язку, начальник
7 13 Холодна Валентина Миронів 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грем’яцька станція швидкої допомоги, фельдшер
8 16 Лукаш Сергій Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грем’яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., опалювач
9 17 Лузган Наталія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Грем’яцьке поштове відділення зв’язку, листоноша
10 18 Пустовойт Сергій Алевтинович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермер
Самовисування
1 3 Мельник Тетяна Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грем’яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
2 4 Яцковська Олена Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грем’яцький дитячий садок, завідуюча
3 8 Мельник Ніна Іллівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грем’яцька сільська рада, головний бухгалтер
4 12 Сатир Алла Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Грем’яцький дитячий садок, помічник вихователя
5 14 Жигалко Марта Сергіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грем’яцька амбулаторія, лікар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"