Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Менський район

Лісківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 6 37,5
Самовисування 6 37,5
Комуністична партія України 2 12,5
Політична партія "Сильна Україна" 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 8 Сащенко Василь Васильвич 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 15 Прищепа Петро Прохорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія регіонів
1 6 Руденко Ірина Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Лісківський фельдшерсько-акушерський пункт, акушерка
2 7 Прищепа Наталія Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Лісківська сільська рада, секретар сільської ради
3 9 Руденко Михайло Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СК "Лан", завскладом механізації
4 10 Холява Олександр Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СК "Лан", завскладом механізації
5 12 Кушніренко Наталія Вячеславівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, поштове відділення зв’язку с. Максаки, начальник відділення зв’язку
6 16 Залога Наталія Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СК "Лан", бригадир
Політична партія "Сильна Україна"
1 1 Стародуб Олена Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Лісківська сільська рада, прибиральник службового приміщення
2 2 Кондратій Лариса Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Лісківський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
Самовисування
1 3 Мельник Любов Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СК "Лан", закрійник
2 4 Таранушка Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Менське райагролісництво, лісник
3 5 Кондратій Григорій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СК "Лан", завдільницею механізації
4 11 Жаркова Надія Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
5 13 Головченко Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП КФ "Прометей" філія "Менський сир", приймальник молока
6 14 Залога Тетяна Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, поштове відділення зв’язку с. Максаки, листоноша



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"