Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Корюківський район

Наумівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 12 75
Самовисування 3 18,8
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 12 Кмін Володимир Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Корюківський держлісгосп, лісничий
Партія регіонів
1 1 Тебенко Наталія Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів
2 2 Летута Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, НБНТІД, директор
3 3 Василець Ніна Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Наумівська сільська рада, секретар
4 5 Ручка Ольга Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПСП "Злагода", головний зоотехнік
5 6 Греченок Віктор Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПСП "Злагода", бригадир будівельної бригади
6 7 Лазебний Микола Олександрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПСП "Злагода", комірник
7 8 Смальоха Людмила Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "Злагода", головний бухгалтер
8 10 Коробко Віталій Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Корюківка УГГ, майстер
9 13 Чалик Оксана Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Наумівська сільська рада, головний бухгалтер
10 14 Таран Алла Федорівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Наумівська сільська рада, соціальний працівник
11 15 Метла Михайло Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПСП "Злагода", агроном
12 16 Гурбик Анатолій Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПСП "Злагода", пасічник
Самовисування
1 4 Метла Тетяна Віталіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПСП "Злагода", робітниця
2 9 Рябець Наталія Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Наумівська філія ощадбанку, контролер касир
3 11 Корінь Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Наумівський дитсадок, помічник вихователя



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"