Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Коропський район

Шабалинівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 6 37,5
Партія регіонів 6 37,5
Комуністична партія України 1 6,3
Політична партія "Сила і Честь" 1 6,3
Політична партія "Сильна Україна" 1 6,3
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 8 Грищенко Іван Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, БНТД, художній керівник
Народна Партія
1 5 Насіка Тетяна Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Стаціонарне відділення Коропського територіального центру, повар
2 7 Чигинок Любов Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Страхова компанія "Гарантія", страховий агент
3 10 Притика Ганна Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Коропський територіальний центр, соціальний працівник
4 11 Мацак Василь Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Сільська рада, секретар
5 12 Прохорова Ганна Ваилівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Сільська рада, землевпорядник
6 14 Покотило Анатолій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 2 Покотило Валентина Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПОСП "Перемога", помічник головного бухгалтера
2 3 Притика Анатолій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, лікарня, завгосп
3 6 Папка Валентина Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, лікарня, медична сестра
4 9 Полян Галина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПОСП "Перемога", павар
5 13 Костюк Світлана Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, лікарня, медична сестра
6 16 Толочко Віра Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стаціонарне відділення Коропського територіального центру, завідуюча
Політична партія "Сила і Честь"
1 4 Федченко Анатолій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПОСП "Перемога", завідуючий складом ПММ
Політична партія "Сильна Україна"
1 1 Боярчук Наталія Степанівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, МП "Менський сир", прийомник
Самовисування
1 15 Грищенко Ольга Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шабалинівська загальноосвітня школа, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"