Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Коропський район

Пролетарська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 14
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 14

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 5 35,7
Самовисування 4 28,6
Політична партія "Сильна Україна" 2 14,3
Комуністична партія України 1 7,1
Народна Партія 1 7,1
Українська Народна Партія 1 7,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Ярошенко Юрій Павлович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ТОВ "Агрікор- Холдинг", тракто-рист
Народна Партія
1 8 Рябуха Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пролетарська сільська рада, секретар сільсь-кої
Партія регіонів
1 5 Шконда Катерина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
2 10 Нечипоренко Микола Іванович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
3 11 Кот Микола Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СЛП "Агролісгосп", лісник
4 13 Рожок Петро Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Агрікорхолдинг", тракторист
5 14 Шумейко Андрій Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Горохівська бібліотека, бібліотекар
Політична партія "Сильна Україна"
1 2 Супрун Ганна Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
2 3 Тищенко Марія Іллівна 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Відділення зв’язку, листоноша
Українська Народна Партія
1 6 Федченко Галина Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІ ст., директор школи
Самовисування
1 4 Ярошенко Олександр Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІ ст., ремонтник
2 7 Мельник Олександра Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Пролетарський фельдшерсько-акушерський пункт, молод. медичний працівник
3 9 Солошенко Надія Андріївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Пролетарська сільська рада, бухгалтер
4 12 Лугова Надія Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Атюшівське СТ, продавець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"