Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Коропський район

Вільненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 6 37,5
Політична партія "Сила і Честь" 3 18,8
Політична партія "Сильна Україна" 3 18,8
Народна Партія 2 12,5
Українська Народна Партія 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Іллющенко Надія Пантеліївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Вільненська сільська рада, бухгалтер
2 6 Шепель Ігор Вікторович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Короп РВ УМВС, охоронник
Партія регіонів
1 7 Шульга Сергій Сергійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Агрольон", слюсар
2 8 Бойко Тетяна Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "Короп-м’ясо", робітник
3 9 Михайлинина Олена Дмитрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, СТОВ "Агрольон", бухгалтер
4 10 Костюченко Олександр Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, райооні електричні мережі, інженер
5 12 Москальова Лариса Василівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Вільненська сільська рада, секретар виконкому
6 13 Шульга Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СТОВ "Агрольон", економіст
Політична партія "Сила і Честь"
1 1 Матвієнко Галина Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сила і Честь", Тарасівський сільський клуб, завідуюча
2 3 Макаренко Надія Прокопівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", Тарасівський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
3 16 Черногорова Світлана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сила і Честь", Вільненська сільська рада, прибиральниця
Політична партія "Сильна Україна"
1 4 Харченко Григорій Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Коропський територіальний центр, соціальний працівник
2 11 Мурза Людмила Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", Коропський територіальний центр, соціальний працівник
3 15 Шкурай Людмила Григорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", магазин, продавець
Українська Народна Партія
1 5 Самусь Алла Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, Коропська санепідемстанція, помічник лікаря
2 14 Дорошенко Тетяна Дмитрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, Вільненська сільська бібліотека, бібліотекар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"