Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Козелецький район

Берлозівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 5 31,3
Самовисування 4 25
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5
Політична партія "Фронт Змін" 2 12,5
Українська соціал-демократична партія 2 12,5
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Бурун Вікторія Віталіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Берлозівська сільська рада, касир
2 6 Орел Наталія Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Козелецька ЦРЛ, медсестра
3 7 Ремез Світлана Гаврилівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чернігівська філія ЗАТ "Племзавод агро-регіони", агроном
4 9 Бабич Наталія Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Берлозівська сільська рада, секретар
5 11 Ремез Олексій Федосійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Часнівський сільський клуб, завідуючий
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Михайленко Микола Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Козелецький геріатричний пансіонат, водій
2 4 Зюзя Григорій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Політична партія "Фронт Змін"
1 5 Адаменко Анатолій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", тимчасово не працює
2 8 Карась Микола Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Козелецька районна СЕС, помічник санітарного лікаря
Соціалістична партія України
1 14 Гамоля Валентин Сергійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
Українська соціал-демократична партія
1 15 Гламазда Ольга Григорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Козелецький геріатричний пансіонат, культ. працівник
2 16 Гніда Ганна Федорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Берлозівський будинок культури, художній керівник
Самовисування
1 2 Кусочкін Микола Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 10 Ющенко Іван Федосійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 12 Кочин Валентин Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
4 13 Шевченко Сергій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"