Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Городнянський район

Смичинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 7 43,8
Партія регіонів 4 25
Комуністична партія України 2 12,5
Єдиний Центр 1 6,3
Народна Партія 1 6,3
Політична партія "Наша Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 1 Зарубін Микола Петрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, СТОВ “Добробут", механізатор
Комуністична партія України
1 12 Чорна Валентина Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ФП Дібрівне, молодша медсестра
2 13 Чорний Іван Григорович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, СТОВ “Добробут", заступник директора
Народна Партія
1 11 Маклюк Володимир Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Смичинська сільська рада, секретар
Партія регіонів
1 7 Голован Анатолій Зіновійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Управління водного господарства, робітник
2 8 Петренко Василь Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ “Добробут", тракторист
3 9 Нінченко Володимир Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 10 Пиниця Олександр Сергійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ “Добробут", водій
Політична партія "Наша Україна"
1 3 Борсук Антоніна Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Смичинський будинок культури, завідуюча
Самовисування
1 2 Голован Антоніна Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Смичинський будинок культури, завідуюч
2 4 Коструба Тетяна Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Смичинська загальноосвітня школа, вчитель
3 5 Чугай Вікторія Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП Лучніков, продавець
4 6 Кучерявенко Валентина Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дібрівненське ВПЗ, начальник
5 14 Часовникова Юлія Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Смичинська сільська рада, техпрацівник
6 15 Чорний Євгеній Григорович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СТОВ “Добробут", тракторист
7 16 Тупик Світлана Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СТОВ “Добробут", кухар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"