Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Бахмацький район

Курінська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Скребець Людмила Григорівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Бахмацький територіальний центр, соціально працівник
2 2 Рибатенкова Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська лікарська амбулаторія, медсестра
3 3 Рудько Марина Геннадіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
4 4 Видиш Антоніна Олексіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
5 5 Касяненко Світлана Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінський сільський будинок культури №2, художній керівник
6 6 Охрімець Ганна Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Бахмацька центральна районна лікарня, молодша медсестра
7 7 Гаврись Алла Яківна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська лікарська амбулаторія, медсестра
8 8 Федай Ольга Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська сільська рада, секретар-друкарка
9 9 Плюта Надія Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
10 10 Беба Василь Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська сільська рада, секретар
11 11 Скребець Валентина Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
12 12 Пащенко Тетяна Федорівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Курінська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
13 13 Гаврись Світлана Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська лікарська амбулаторія, медсестра
14 14 Скребець Валентина Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська загальноосвітня школа І-ІІ ст., завуч
15 15 Гладун Анатолій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська сільська рада, рахівник-касир
16 16 Рогова Ніна Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська сільська рада, землевпорядник
17 17 Ільченко Василь Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ "Злагода", завдуючий гаражем
18 18 Губар Катерина Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінська лікарська амбулаторія, медсестра
19 19 Сунка Світлана Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Курінський будинок ветеранів, завідуюча
20 20 Савченко Любов Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Курінське відділення зв’язку, листоноша



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"