Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Бахмацький район

Красненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 6 37,5
Партія регіонів 5 31,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 5 31,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Білецька Лідія Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Красненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора з навчально виховної роботи
2 7 Остапенко Ольга Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Бахмацький територіальний центр, завідуюча стаціонарного відділення с.Красне
3 9 Стельмах Людмила Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Красненська сільська рада, бухгалтер
4 12 Тулуша Ольга Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Красненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
5 14 Іващенко Лариса Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Красненська сільська рада, секретар виконкому
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 4 Різник Любов Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Промінь", бухгалтер
2 5 Антонік Ганна Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Промінь", бухгалтер
3 6 Тулуша Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ "Промінь", бригадир будівельної бригади
4 8 Зубко Марія Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", СТОВ "Промінь", економіст
5 15 Деряпа Олена Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, СТОВ "Промінь", бухгалтер
Самовисування
1 1 Герасименко Василь Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Промінь", завідуючий МТФ № 1
2 2 Голуб Петро Кіндратович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, будинок культури, директор
3 10 Несук Олександр Сергійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ "Промінь", слюсар
4 11 Осавула Катерина Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Красненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., технічний працівник
5 13 Рибець Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
6 16 Панюта Микола Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Промінь", бригадир тракторної бригади



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"