Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Бахмацький район

Григорівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 87,5
Єдиний Центр 1 6,3
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 3 Лозова Ольга Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ "Агрофірма ім.Шевченка", головний бухгалтер
Партія регіонів
1 1 Рябченко Ірина Миколаївна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, фермерське господарство "Зоряна", голова
2 2 Редько Василь Григорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Агрофірма ім.Шевченка", головний інженер
3 4 Крикун Ганна Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП "Тіва", продавець
4 5 Тупа Олена Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Григорівська сільська рада, секретар
5 7 Негода Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Агрофірма ім.Шевченка", електрик
6 8 Шевченко Оксана Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
7 9 Шуляк Валентина Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Григорівська дільнична лікарня, медична сестра
8 10 Романенко Юлія Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Агрофірма ім.Шевченка", менеджер основного стада
9 11 Фесик Наталія Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
10 12 Терещенко Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
11 13 Ярмошенко Віктор Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Агрофірма ім Шевченка", водій
12 14 Савченко Людмила Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Веселівський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
13 15 Борисенко Ніна Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Григорівська сільська бібліотека, бібліотекар
14 16 Бабін Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Весела Григорівка", голова
Самовисування
1 6 Кроковна Ольга Андріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бахмацька центральна районна лікарня, молодша медична сестра



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"