Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Бахмацький район

Городищенська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 8 50
Партія регіонів 4 25
Самовисування 4 25

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Пацюк Олексій Петрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП Бахмач "Агролісництво", лісник
2 9 Неволько Надія Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Городищенська сільська рада, секретар
3 12 Лемішко Віктор Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 14 Нестерець Віктор Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Часниківський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Сорокопуд Олександр Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ СП "Агодім", тракторист-машиніст
2 2 Кухаренко Іван Андрійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ СП "Агодім", охоронник
3 4 Вовк Світлана Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Городищенська амбулаторія, медсестра
4 5 Крамар Петро Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ СП "Агодім", тракторист
5 6 Неволько Іван Федорович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ СП "Агодім", тракторист
6 8 Кузуб Людмила Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
7 13 Терещенко Світлана Борисівна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Часниківський навчально-виробничий комбінат, вчитель
8 15 Білоштан Наталія Дмитрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ СП "Агодім", завідуюча фермою
Самовисування
1 7 Янченко Олександр Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, АЗС "Юрал", оператор АЗС
2 10 Пилипенко Олександр Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Алфімов Ю. В., оператор АЗС
3 11 Кот Іван Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Бахмацька ПШМК, водій
4 16 Кириленко Юрій Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Київський загін відомчої воєнізованої охорони ПЗЗ, охоронець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"